Корзина
6 отзывов
+380680619187
Контакты
Интернет -Магазин"Киот-Иконостас"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380669870175Viber
+380680619187WhatsApp
Дмитрий Горошко
УкраинаХарьковская областьХарьков

Иконостас Барокко,лакированный,дерево Ольха

Была поставлена сложная задача в старом Храме установить новый Иконостас с учетом кривизны стен выступающими колонами и прочей архитектуры

С задачей справились наши опытные мастера

Найстарішою будівлею-аборигеном Переяслава є Михайлівська церква. Розташована вона у центрі детинця часів Переяслава княжої пори, неподалік від площі Переяславської Ради. Храм заклали у 1646 році. Значну частину коштів на його будівництво виділив полковник Федір Лобода. Церкву реставрували і оновлювали у 1719 році, а також після пожежі у 1734-му. На початку ХІХ століття обвалилося кам’яне склепіння. Його більше не відновлювали, замінивши у 1823 році дерев’яним дахом. Саме тоді Михайлівська церква зробилась схожою на великий декорований будинок з фасадами, оздобленими пілястрами і полив’яними кольоровими розетками, головами янголяток та рельєфними орнаментальними написами. Під час ІІ Світової війни церкву було дуже пошкоджено. Відновлювали її у 1951-53 роках за малюнком Тараса Шевченка. Зараз у приміщенні храму розташовано експозиції Музею народного одягу.

Михайлівську церкву збудували над фундаментом великого п’ятибанного Михайлівського собору (1089 р.), який стояв у центрі дитинця. Ця споруда, датована другою половиною ХІ століття, неодноразово згадується у літописах як один з найвеличніших храмів Київської Русі. У ньому хоронили переяславських князів. Фундамент та залишки стін собору, зруйнованого татаро-монголами, розкопали у 1949-53 роках. А в 1982 році над північно-західною частиною фундаменту спорудили павільйон, в якому розмістили Музей архітектури Переяслава часів Київської Русі.

 

facebook twitter

Для работы использовались материалы:резьба и столярная часть из дерева Ольха,основание Иконостаса (скелет)сосновые балки и влагостойкая фанера 10мм.

Отделка (лакирование) морилка под темный Дуб+ 4 слоя лака на водной основе фирмы "RENNER",лак наносится методом напыления ЛКМ.

Задняя часть Иконостаса с Алтаря зашивается ламинированным ДСП это позволяет спрятать деревянные балки и придает красоту со всех сторон.

Интернет -Магазин"Киот-Иконостас"
Дмитрий Горошко
УкраинаХарьковская областьХарьков
  • +380669870175Viber
  • +380680619187WhatsApp